Кабмін забере частину виплат у військових резервістів

Резервістам змінили норми нарахування щомісячних виплат, які в результаті зменшилися в два рази.

Кабмін забере частину виплат у військових резервістів
20 Квітня 2017 14:02Cуспільство,Статті

Кабінет міністрів вирішив скоротити щомісячні виплати для військовослужбовців резерву. Тепер вони отримуватимуть 1,5 прожиткових мінімуми для працездатних осіб замість 1,5 мінімальних заробітних плат.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна. Зміни приймалися на урядовому засіданні. Після нововведень резервісти отримуватимуть виплати не в кількості мінімальних заробітних плат, а в прожиткових мінімумах.

В результаті їх сума значно зменшитися. З початком 2017 роки для рядового складу виплати уріжуть з 4,8 тисяч гривень до 2,4 тисяч гривень, а для старшого офіцерського складу – з 6080 гривень до 3040 гривень. Вищий офіцерський склад отримуватиме 3,2 тисячі гривень замість 6,4 тисяч.

Резервіста також можуть позбавити виплат або зменшити їх. Це буде можливим, якщо він не виконає програми підготовки або здійснить правопорушення під час служби.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.