Голові Нафтогазу підшукують броньоване авто

Керівництво НАК «Нафтогаз України» має намір придбати броньований автомобіль Mercedes Benz S600 Guard.

Голові Нафтогазу подшукують броньоване авто
1 Серпня 2016 10:28Cуспільство,Статті

Зокрема, керівництво Національної акціонерної компанії збирається придбати броньований автомобіль преміум-класу Mercedes Benz S600 Guard мінімум за 5,1 мільйона гривень (приблизно 200 тисяч доларів). Аукціон відбудеться вже в найближчу середу, 3 серпня, повідомляє Укрінформ.

Серед основних вимог до автомобіля – 2011-2013 роки випуску, пробіг не більше 30 тисяч кілометрів, з приміткою, що це повинен бути пробіг не по українських дорогах, шкіряний салон і броньоване скло.

Заступник голови Мінекономіки Максим Нефьодов, один з ідеологів системи прозорих держзакупівель ProZorro, за даними видання, стримано прокоментував майбутнє придбання: «Чи потрібен їм броньований автомобіль, не знаю, але загрози їм йдуть постійно, тому не готовий стверджувати, що це розкіш», – сказав він.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.