Гірняк натякає на крадіжки при будівництві Арени-Львів – вимагає фінансового аудиту

Вчора на «Арені Львів» пройшла нарада з приводу майбутнього цього об’єкта за участі держсекретаря міністерства молоді та спорту Олега Нємчинова, заступника голови Львівської обласної ради Володимира Гірняка й представників дирекції «Арени Львів».

Гірняк натякає на крадіжки при будівництві Арени-Львів - вимагає фінансового аудиту
13 Березня 2018 10:03Cуспільство,Кримінал,Статті

Про це повідомляє Володимир Гірняк на сторінці у Фейсбуці, пише Справжня Варта.

Він перелічив проблеми, пов`язані з майданчиком та наголосив, що основні – це відсутність постійного клубу та борги.

«Я нагадаю, що сюди було вкладено дуже велику суму. Оскільки часу у нас небагато, було вирішено у стислі терміни створити робочу групу, яка знайде вихід Арени із боргової ями та механізм здачі в експлуатацію 2-ї черги. На часі також – проведення відповідної фінансово-будівельної перевірки, яка дасть нам актуальні дані, що потрібно зробити і скільки вкласти, аби Арена Львів, нарешті, запрацювала на повну потужність і стала приносити доходи. Зі свого боку Львівська обласна рада готова і надалі активно брати участь в процесі», – йдеться у повідомленні.

«За результатами наради створять робочу групу. До її складу, зокрема, увійдуть представники профільного міністерства та обласної ради», – прокоментували у прес-службі Львівської облради.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.