Форум видавців у Львові презентував програму заходів

Львівський Форум видавців, який триватиме з 15 до 18 вересня, оприлюднив програму подій. У рамках книжкового фестивалю організатори проведуть понад 1000 заходів.

Форум видавців у Львові презентував програму заходів
6 Вересня 2016 12:43Cуспільство,Культура,Статті

Про це повідомлено на сайті форуму.

На відвідувачів цьогорічного Форуму видавців чекають численні книжкові презентації, лекції, дискусії, майстер-класи, зустрічі з письменниками, автограф-сесії, тематичні форуми, круглі столи, театралізовані читання тощо.

Також організатори вже традиційно підготували «Дитячу програму» та благодійну акцію «Третій вік: задоволення від читання».

Уперше на Форумі видавців відбудеться фестиваль «Місто Лема» на честь відомого польського письменника-фантаста Станіслава Лема.

Одним з головних зіркових гостей 23-го Форуму видавців стане відомий французький письменник Фредерік Бегбедер. Серед інших почесних іноземних гостей – Паоло Джордано (Італія), Ілля Камінський (США), Зємовіт Щерек (Польща) та Вітольд Шабловський (Польща). Усього до Львова приїдуть письменники з 38 країн світу.

Нагадаємо, що фокусною темою цьогорічного Форуму є «Межі кордонів».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.