Фанатам «євроблях» присвячується: шведи провели краш-тести вживаних авто

Шведська страхова компанія Folksam і некомерційна Асоціація домовласників провели краш-тести іржавих старих автомобілів. Для випробувань були вибрані машини, чий вік перевищує десять років.

Фанатам «євроблях» присвячується: шведи провели краш-тести вживаних авто
15 Квітня 2018 10:34Cуспільство,Статті

Для краш-тестів були куплені хетчбеки Volkswagen Golf п’ятого покоління, а також седани й універсали Mazda6 першого покоління. Випробування проводилися за правилами організації Euro NCAP, чинного на той час, коли ці машини були зроблені. Автомобілі пройшли фронтальний краш-тест з 40-відсотковим перекриттям, імітацію бічного зіткнення, а також удар об стовп. Про це пише Твоя Машина.

У 2004 році новий VW Golf V заробив п’ять зірок за підсумками краш-тестів Euro NCAP, отримавши в сумі 33 бали. Уживаний варіант відстав усього на один бал – машині виставили чотири зірки.

Шведи провели краш-тести вживаних авто - фото 240161

Як пройшов краш-тест старий Volkswagen Golf:

У нової Mazda у 2003 році оцінка за краш-тест становила 26 балів і чотири зірки. У старої іржавої машини – 18 балів і три зірки. Як заявили експерти Folksam, ймовірність загинути в аварії в такому автомобілі на 20 відсотків вища, ніж у такій же новій Mazda6.

Шведи провели краш-тести вживаних авто - фото 240162
Шведи провели краш-тести вживаних авто - фото 240163
Шведи провели краш-тести вживаних авто - фото 240159

Як пройшла краш-тест Mazda6:

У минулому році були проведені краш-тести двох Toyota Corolla – нової та старої, випущеної в 1998 році. Це повинно було продемонструвати, наскільки покращилась безпека пасажирів через 19 років. Також порівнювалися старий Rover 100 і Honda Jazz останнього покоління, Nissan Sentra третього покоління і поточний Nissan Versa.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.