Джамала разом із Джемілєвим подивилися документальний фільм про Крим

Співачка та уповноважений у справах кримськотатарського народу відвідали презентацію стрічки.

джамала з джемілєвим
13 Липня 2016 19:32Cуспільство,Культура,Статті

Тріумфаторка «Євробачення 2016» Джамала, яка зворушила прихильників світлинами із татом, зустрілася із Мустафою Джемілєвим, уповноваженим президента України у справах кримськотатарського народу, повідомляє ТСН. На власній сторінці у мікроблозі зірка поділилася спільним знімком із співвітчизником. «Прем’єра документального фільму «Крим. Спротив» (Crimea.Resistance)», – зауважила у підписі до публікації артистка.

Прихильникам Джа дуже сподобалася її сукня із вишитими широкими рукавами. До слова, за словами автора ідеї та співавтора сценарію фільму Еміне Джапарової, стрічка розрахована, насамперед,, на іноземного глядача.

У ній розповідається про окупацію Автономної Республіки Крим російськими військами в лютому 2014 року. Головний герой фільму – іноземний дослідник Джеймс (Остін Черрон), який приїхав на півострів відразу, як дізнався про присутність невідомих «зелених чоловічків», аби дослідити, що насправді відбувається в Криму.

 

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.