До Львова за дешевими наркотиками і сексом масово їдуть іноземці

За повідомленням поліції, майже у всіх нічних клубах Львова реалізуються наркотики та пропонуються секс-послуги.

До Львова за дешевими наркотиками і сексом масово їдуть іноземці
9 Липня 2017 10:32Cуспільство,Кримінал,Статті

За словами начальника обласної поліції Валерія Середи, по дешеві наркотики та секс-послуг до міста чартерами літають іноземці, – повідомляє Львівський портал.

«Є в нас багато таких нічних закладів. Займаються не тим, чим треба. Придумають такі схеми реалізації щодо розповсюдження наркотиків всередині, організацію незаконних секс-послуг. Сьогодні є багато у нас туристів, особливо з азіатських країн. У тому числі з Туреччини. Їх приваблюють дешевші наркотичні засоби і можливість їх тут прямо в клубах вживати, організація для них секс-туризму», – розповів він.

Водночас голова Громадської ради при СБУ Львівщини Галина Янко зауважила, що часто трапляються ситуації, коли до Львова прилітають іноземці, яких розшукує Інтерпол.

«До Львова приїжджає величезна кількість туристів. Так виходить, що з тих чартерів знімають іноземців, які є в розшуку в Інтерполі, і ми за останні часи таких іноземців дуже багато вислали з країни», – наголосила вона.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.