Депутатську їдальню буде обслуговувати коледжу готельно-туристичного сервісу

27 вересня, під час засідання сесії Львівської обласної ради депутати надали в оренду нежитлових приміщень Львівському професійному коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу. «За» проголосувало 56 депутатів.

Депутатську їдальню буде обслуговувати коледжу готельно-туристичного сервісу
29 Вересня 2016 10:54Cуспільство,Статті

Своїм рішенням депутати надали в оренду Львівському професійному коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу нежитлові приміщення І поверху за адресою: вул. В. Винниченка, 18, м. Львів, загальною площею 235,1 кв. м, установивши орендну плату в розмірі 1 грн за рік (без ПДВ), повідомляє Галінфо.

Фінансування витрат за комунальні послуги та послуги з охорони приміщень, орендованих Львівським професійним коледжем готельно-туристичного та ресторанного сервісу, здійснюється за рахунок кошторисних призначень  управління майном спільної власності Львівської обласної ради.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.