Депутата із ВО Свобода затримали на хабарі

На Львівщині 23 червня затримали депутата Радехівської міської ради.

XfDs-TTjxpc
24 Червня 2016 17:06Cуспільство,Кримінал,Новини

Він вимагав від підприємця майже 7 тисяч гривень хабара за надання в оренду земельної ділянки. За даними ZAXID.NET, мова йде про депутата від ВО «Свобода» Андрія Макара.

Його затримали під час одержання грошей біля приміщення міської ради, повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

За даними поліції, депутат за 6,8 тис. грн він пообіцяв надати в оренду земельну ділянку для облаштування двох стоянок таксі, а також посприяти у цьому питанні під час розгляду на сесії, оформленню необхідних документів та подальшому підписанню договору про надання права на організацію паркування транспортних засобів у місті.

У поліції зазначають, що депутат є також головою комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології цієї ж міськради.

За даними ZAXID.NET, мова йде про Радехів. Згідно з рішенням Радехівської міськради від 18 листопада 2015 року, головою комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології був призначений член фракції ВО «Свобода» Андрій Макар.

За фактом вимагання неправомірної вигоди слідчим управлінням ГУНП у Львівській області було  відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.14, ч.3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального  кодексу України.

Йому загрожує позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

Отримані гроші у хабарника вилучили.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.