Деканоїдзе розповіла про стосунки з новим керівником Нацполіції

Як людину і хорошого розшуковика я Князєва дуже поважаю. Я щиро бажаю, щоб у нього все вийшло.

Деканоїдзе розповіла про стосунки з новим керівником Нацполіції
15 Квітня 2017 14:22Cуспільство,Статті

Про таке заявила Хатія Деканоїдзе, екс-голова Нацполіції, коментуючи стосунки із Сергієм Князєвим, її на керівному посту в поліції, пише ZIK.

Пані Деканоїдзе пригадала, що раніше Князєв керував поліцією Рівненської області. «Це непростий регіон, там є великі проблеми з бурштином», – нагадала екс-керівник Нацполіції.

За словами Деканоїдзе, жорсткість Князєва на Рівненщині продемонструвала, що поліція почала займатися превентивною роботою. «У нас із ним було чітке взаєморозуміння», – пригадала екс-керівник Нацполіції.

«Ми не маємо забувати, що начальник поліції відповідає не тільки за реформи, він відповідальний за оперативну роботу, за цифри. Від його роботи залежить дуже багато», – зауважила Деканоїдзе.

Важливим, на думку Хатії, є наявність контракту голови Нацполіції на 5 років. «Це дуже важливо, бо цей контракт має захищати його від політичного впливу, груп впливу», – наголосила Деканоїдзе.

Також екс-керівник Нацполіції висловила переконання, що за наступні роки в українській поліції відбудеться інституційна розбудова.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.