Де в Україні жити найкраще: соціологи склали рейтинг українських міст

Респондентам запропонували оцінити якість 22 сфер та послуг у місті від 1 до 5.

Де в Україні жити найкраще: соціологи склали рейтинг українських міст
24 Березня 2018 18:48Cуспільство,Культура,Статті

Найбільше задоволені прживанням у своєму місті мешканці Вінниці, Луцьку та Харкова. Однак, і їх оцінка якості надання послуг у місті не дотягує до 4 за 5-бальною шкалою. Такі данні оприлюднила Соціологічна група «Рейтинг» за результатами всеукраїнського муніципального опитування, повідомляє УНІАН.

Респондентам запропонували оцінити якість 22 сфер та послуг у місті від 1 до 5. Оцінювалися інфраструктура, комунальна, гуманітарна сфери, медицина, освіта, діяльність правоохороних органів та інше. Вивівши середню оцінку, соціологи склали рейтинг, у якому на першому місці Вінниця з оцінкою 3,6. З оцінкою 3,3 друге місце розділили Луцьк та Харків. Найгіршу оцінку – 2,7 – отримали Херсон та Чернівці. Столиця стала трієчницею з індексом 3,0.

Опитування було проведено у 22 обласних центрах України, які не перебувають під контролем російських або проросійських сил, а також в містах Маріуполь та Сєвєродонецьк на Донбасі. Дослідження базується на вибірці з більш ніж 19 тисяч респондентів. Статистична похибка для кожного міста не перевищує ±3,5%. Досяжність респондентів у середньому склала 64,8%.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.