Де в Україні найдорожчі і найдешевші харчі

Ціни в різних регіонах змінюються нерівномірно. Найдешевше сало - в Житомирській області.

Де в Україні найдорожчі і найдешевші харчі
6 Грудня 2016 16:10Cуспільство,Статті

Там за кілограм в середньому просять 30 грн. Найдорожче – в Київській – 62 грн. Найдешевшим молоком може похвалитися Тернопільска область – 13,65 грн за літр, найдорожчим – Сумська, де молоко продають в середньому по 16,08 грн. Про це в коментарі Gazeta.ua розповів гендиректор Асоціації постачальників торгових мереж Олексій Дорошенко.

«В якійсь області певні продукти виробляють, а в іншу її завозять. Відтак, ціна буде суттєво відрізнятися. Наприклад, найдешевші яйця – в Одеській області – по 18,08 гривень за десяток, а найдорожчі – в Івано-Франківській – по 21 гривні. Дорожчі, бо в регіоні немає відповідних комбінатів», – коментує експерт.

По більшості пунктів найбільше зростали ціни в Києві. Найдорожчими регіонами вважають також Одесу та Західну Україну. Найбільш привабливі ціни зафіксували у Запорізькій області.

«Ціни на борошно, макарони, хліб найбільш рівномірні по всій країні. Найбільш дорогі регіони – найбільш багаті. Західна Україна відзначається тут, бо люди отримують перекази грошей з закордону», – уточнює Дорошенко.

Цитрусові продовжують дешевшати через надлишок їх на ринку. Така тенденція протримається недовго.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.