Чиновникові Мін’юсту подарували столичну квартиру

Згідно з е-декларацією, держслужбовець зовсім не має доходів чи грошових активів.

54_main
7 Липня 2017 18:10Cуспільство,Кримінал,Статті

Чиновник Міністерства юстиції Дмитро Шиховець отримав у подарунок від батька столичну квартиру. Таку інформацію він вніс до своєї е-декларації на сайті НАЗК, повідомляє UA1.

Згідно з поданим документом, Шиховець працює головним спеціалістом відділу з питань діяльності органів держвлади та держуправління Управління конституційного та адміністративного законодавства Департаменту публічного права.

Зазначається, що чиновник отримав нерухомість загальною площею 71,1 квадратних метра 30 червня. У графі «Вартість» вказано 100 тисяч, однак не уточнено чого саме – гривень чи доларів.

В е-декларації-2016 рік співробітник Мін’юсту не вказав жодної квартири, хоч фактичним місцем проживання зазначено Київ.

Зважаючи на дані документа про статки, у Шиховця зовсім відсутні доходи, грошові активи та інформація про членів родини. Вказано лише автомобіль Citroen C4 2009 року випуску.

Раніше повідомлялося, що депутату від БПП вдалося придбати столичну квартиру, живучи за межею бідності.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.