Чому в Україні можливостей для росту журналіста більше, ніж у Лондоні на ВВС?

Розповідає співзасновник Громадського радіо Андрій Куликов.

Чому в Україні можливостей для росту журналіста більше, ніж у Лондоні на ВВС?
28 Вересня 2017 18:23Cуспільство,Культура,Статті

Чому в Україні можливостей для росту журналіста більше, ніж у Лондоні на ВВС? Які бомби уповільненої дії закладаються сьогодні у майбутнє суспільства? Чому Андрій Куликов розглядав можливість роботи в КДБ? У чому може критися причина вбивства Павла Шеремета? Які компроміси у роботі журналіста можуть бути виправданими? Про це та інше Андрій Куликов розповів у межах спецпроекту «Журналістика незалежної України: перші 25 років».

«Ми часто зводимо свободу слова до журналістської галузі. Свобода слова набагато ширше. І саме в цьому сенсі я кажу, що свобода слова суспільству потрібна. Вона потрібна громадським активістам, тим, хто ще не є громадським активістом, але без свободи слова ним не стане. І паралельно або навіть в другу чергу вона потрібна засобам масової інформації й журналістам. Не ми формуємо поле свободи слова в суспільстві. Суспільство виробляє поле свободи слова завдяки зусиллям багатьох-багатьох людей, які часто не мають жодного відношення до журналістики. Свобода слова, свобода вираження. А ми обслуговуємо, відтворюємо. І, так, ми можемо дуже сильно сприяти», – запевняє журналіст, голова правління ГО «Громадське радіо» Андрій Куликов.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.