Через зміни до закону на Сколівщині протестують лісівники

Протест працівників лісових господарств пов’язаний з новою Стратегією сталого розвитку лісового господарства до 2022 року. Лісівники переконані – така реформа лише знищить чинну структуру лісового господарства.

Через зміни до закону на Сколівщині протестують лісівники
28 Листопада 2017 22:33Cуспільство,Статті

15 листопада у Кабміні прийняли рішення про схвалення Стратегії розвитку для сталого розвитку та інституційного реформування лісового господарства України на наступні 5 років. Про це пишуть Львівські.

В рамках реформи пропонують ввести в закон про лісове господарство таке поняття як «концесія» – тобто надавати території лісу користувачам на правах концесії. Сьогодні, 28 листопада, на майдані Незалежності у місті Сколе лісівники організували акцію протесту.

Працівники вийшли на майдан з плакатами «Не дамо знищити лісову галузь», «Ні концесії в лісовій галузі», «Ні лісовому нафтогазу». Під час акції виступили голови профспілкових комітетів ЛГ а також керівник Сколівської райради. Повідомлялось про те, що до Кабміну та ЛОР вже надіслали відповідні звернення щодо непогодження із пропонованою Стратегією. Лісівники закликали провести обговорення Стратегії із залученням громади, зацікавлених сторін. Лише після підсумків таких обговорень можна щось вирішувати. Додамо, що подібні акції провели також у Рівному, Житомирі, Черкасах, Херсоні та інших областях України.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.