Через незаконне вивезення сміття відкрито 11 кримінальних справ

Національна поліція України відкрила 11 кримінальних справ за фактами незаконного вивезення сміття з Львівської області за частиною 1 статті 239 (забруднення або псування земель) Кримінального кодексу України.

smittyezvalyshhe-678x381-e1489656091565
16 Березня 2017 20:19Cуспільство

Про це інформує прес-служба Нацполіції.

Повідомляється, що зафіксовано 21 факт перевезення сміття з Львівської області в інші регіони України. У кожному з випадків водії сміттєвозів мали намір вивантажити сміття в непередбачених для цього місцях.

Вантажівки з львівським сміттям бачили у Вінницькій, Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Полтавській, Сумській і Черкаській областях. Відзначається, що в більшості випадків сміттєвози рухалися колонами і розвантажували побутові відходи в одному місці.

«Правова кваліфікація подібних дій відбувається за статтею Кримінального кодексу, яка передбачає покарання за забруднення або псування земель. Водночас для уникнення конфліктних ситуацій, пов’язаних з вивантаженням сміття поза межами полігонів, суб’єкти господарювання, які замовляють їх вивезення, повинні забезпечити водіїв необхідним пакетом документів», – інформує прес-служба.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.