Близько 200 об’єктів на Донбасі несуть екологічну загрозу

На Донбасі знаходиться близько 200 екологічно небезпечних об’єктів, серед яких заводи, водоканали, насосні та фільтрувальні станції, а також шахти.

Близько 200 об'єктів на Донбасі несуть екологічну загрозу
4 Червня 2018 22:29Cуспільство,Статті
«Майже 200 об’єктів несуть загрозу для Донбасу…Прогнозувати зараз вкрай складно. Якщо вони будуть відкачувати воду, то радіація може потрапити навіть в Азовське море. У нас зараз відсутній доступ туди. В ООН у ході останнього засідання представник підняв питання про ситуацію на Донбасі», – Вадим Черниш, Міністр України з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб

Міністр також згадав про камеру підземного атомного вибуху шахти «Юнком» і 1300 териконів, які несуть величезну екологічну загрозу всьому Донбасу, передає РБК.

До екологічних ризиків відносяться:

  • затоплення шахт
  • забруднення грунтів, пов’язане із застосуванням зброї
  • хімічне забруднення водоймищ

Раніше у Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб повідомили, що розмінування Донбасу обійдеться у сотні мільйонів доларів.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.