20-річний львів’янин, хворий на ДЦП, велосипедом дістався Лісабона

Унікальна подорож Івана Маслюка розпочалася 13 серпня. Завершилася – 19 листопада. Загалом мандрівник від Львова до Лісабона на спеціальному триколісному велосипеді здолав у компанії двох друзів 5000 кілометрів.

20-річний львів'янин, хворий на ДЦП, велосипедом дістався Лісабона
22 Листопада 2016 14:32Cуспільство,Культура,Статті

Враження і фото подорожні викладали на сторінці On 3 wheels – Проект здійснення мрії у Фейсбуку. Про це пише День.

Щодня проїжджали близько ста кілометрів. Перетнули 11 країн, і це – Польща, Чехія, Німеччина, Австрія, Ліхтенштейн, Швейцарія, Італія, Монако, Франція, Іспанія, Португалія.

«Кожен мій день – це боротьба за те, щоб бути повноцінним членом соціуму, мати можливість жити, мріяти і ставити перед собою цілі», – написав кілька днів тому на своїй сторінці у Фейсбуку Іван Маслюк.

Під час поїздки хлопці відвідували будинки людей з обмеженими фізичними можливостями та розповідали свою історію. «Ця поїздка стала поштовхом і основою для великого проекту, – зазначає один із координаторів проекту Сашко Луцик. –  Ми перейнялись життям і мріями неповносправних і розуміємо, що хочемо і можемо допомагати!».

У планах мандрівної команди – започаткувати Всесвітній рух допомоги людям з обмеженими можливостями, які мріють подорожувати.

8 грудня хлопці планують повернутися до Львова (щоправда, не велосипедами –  машиною) і детально розкажуть про свої мандри.

Тетяна Козирєва, Львів

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.