Інвестори з Америки хочуть, що Садовий пройшов детектор брехні

Американські інвестори, які ще з січня цього року намагаються отримати від Львівської міськради дозвіл на будівництво житлового комплексу з дитячим садочком, закликали Андрія Садового та його команду пройти детектор брехні.

b4a9e7a9894fa63828dbcf03187a0dab
24 Червня 2016 17:26Статті

Про це йдеться у сюжеті інформаційного проекту «Огляд дня» (телеміст Львів-Київ, щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK).

Іноземні інвестори, які з початку року чекають відповідь на ініціативу збудувати у Львові житловий комплекс із садочком та паркінгом, закликають перевірити на чесність команду міського голови.

«Нехай головний архітектор Юліан Чаплінський скаже, чи дійсно він блокує роботу із вказівки Андрія Івановича Садового, і чи є в тому політична складова або ж якась несимпатія до нас», – заявила представниця інвесторів Тетяна Овчаренко.

Зі свого боку інвестори вже готові пройти незалежний тест на брехню.

«Ми бачимо, яке у Львові халатне ставлення до інвестора. Ми ж розуміємо, що це затягування часу, адже один місяць оренди земельної ділянки з цільовим призначенням багатоквартирної житлового будинку коштує нам 85 тисяч гривень», – каже співзасновник девелоперської компанії Володимир Пекар.

«Інвестори ще з січня прагнуть отримати від міськради, мабуть, найелементарніше – містобудівні умови та обмеження. Насправді, ця процедура займає сім днів», – додає юрист Ірина Бабій.

Тож вони планують звернутися з офіційним листом до Львівської міськради, аби спільно пройти випробування на детекторі брехні.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.