ЗМІ: Збірну Росії з футболу підозрюють у вживанні допінгу на ЧС-2014

За інформацією британського видання Mail of Sunday, у допігновий скандал могли бути втягнуті всі 23 футболісти збірної Росії, які були заявлені на Чемпіонат світу 2014 року.

ЗМІ: Збірну Росії з футболу підозрюють у вживанні допінгу на ЧС-2014
26 Червня 2017 16:18Спорт,Статті

ФІФА пообіцяла оприлюднити відповідну заяву.Футболістів російської збірної, які брали участь у Чемпіонаті світу 2014 року в Бразилії, підозрюють у вживанні допінгу. За інформацією британського видання Mail of Sunday, оприлюдненою в неділю, 25 червня, Міжнародна федерація футболу (ФІФА), перевіряє, чи є обґрунтованими звинувачення. У самій ФІФА від коментарів поки відмовилися, але пообіцяли зробити відповідну заяву упродовж 25 червня, повідомляє агентство dpa. На запит агентства SID у ФІФА зазначили, що перевірять закиди разом з медичним підрозділом організації. Про це пише Обозреватель.

Під підозрою – усі 23 гравці заявки збірної Росії на Чемпіонаті світу 2014 року, а також ще 11 інших футболістів. Їхні прізвища нібито були в списку з тисячі спортсменів, які фігурують у звіті Річарда Макларена для Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA).

Міністр спорту Росії Павло Колобков у коментарі інтанет-виданню «Газета.Ru» наголосив, що не володіє інформацією про розслідування щодо російських футболістів, а також зазначив, що не варто довіряти британським таблоїдам. «У перший раз про це чую. Офіційної інформації про допінг російських футболістів у мене немає»,- зазначив він.

Російська збірна на ЧС-2014 року виступила невдало і не вийшла з групи. Після викриття системи масштабного вживання допінгу російськими спортсменами багатьох із них позбавили права виступати на Олімпійських іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.