Збірна України тріумфувала в командному заліку ЧЄ з кульової стрільби

В столиці Азербайджану завершився чемпіонат Європи з кульової стрільби. За підсумками першості спортсмени національної збірної України очолили загальнокомандний залік, залишивши позаду російських та італійських стрільців.

4 Серпня 2017 22:32Спорт,Статті

Про це пише УНН з посиланням на ММСУ.

Протягом двох тижнів наші співвітчизники здобули до медальної скарбнички 22 нагороди, з них 10 найвищого ґатунку.

Так в індивідуальній першості на рахунку «синьо-жовтої» збірної 11 медалей — чотири «золоті», три «срібні» та дві «бронзові». У командних змаганнях українці вибороли чотири «золота», п’ять «срібних» та дві бронзові нагороди.

Високий вклад до активу збірної вніс Павло Коростильов. Львівський спортсмен двічі підіймався на першу сходинку континентальної першості в індивідуальних змаганнях, встановивши новий рекорд Європи і світу серед юніорів у вправі МП-10 – 581 очко. Також у складі чоловічої збірної команди Павло став дворазовим чемпіоном і володарем «срібної» та бронзових нагород.

Зауважимо, що загалом участь у цьогорічному чемпіонаті взяли близько 1000 спортсменів з 43 країн Європи, серед них 49 стрільців представляли Україну.

Нагадаємо, 1 серпня чоловіча збірна України стала чемпіоном ЧЄ з кульової стрільби.