Ювентус дотиснув Порту, Лестер зберіг надію на чвертьфінал. Результати середи в Лізі чемпіонів

22 лютого відбулися два перші матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, в яких Ювентус на виїзді обіграв Порту, а Севілья на своєму полі виявилася сильнішою Лестера.

23 Лютого 2017 10:07Спорт,Статті

На результат результату матчу Порту і Ювентуса багато в чому вплинуло вилучення, яке сталося в середині першого тайму. Захисник «Драконів» Алекс Теллес за дві хвилини примудрився отримати дві жовті картки і достроково відправився в роздягальню, залишивши свою команду в меншості більше, ніж на годину гри.

Ювентус зумів скористатися своєю чисельною перевагою лише в заключній частині матчу завдяки вдалим замінам свого тренера Массіміліано Алегрі. На 72-й хвилині Марко Пьяца, який вийшов на заміну, прийняв м’яч в центрі штрафного після рикошету від Лайюна і без шансів для Касільяса пробив у дальній кут.

Через два оберти секундної стрілки Алекс Сандро подав на дальній край штрафного, де Дані Алвес, який тільки вийшов на поле, прийняв м’яч, а другим дотиком відправив м’яч у кут.

Залишок матчу пройшов в спокійному темпі, Ювентус грав по рахунку, а у Порту не вистачило сил, щоб змінити результат матчу.

0:2 – Порту потрібно забивати мінімум двічі в Турині, щоб поборотися за вихід у чвертьфінал Ліги чемпіонів.

Порту – Ювентус 0:2

Голи: Пьяца, 72, Алвес, 74

Порту: Касільяс — Максі Перейра, Феліпе, Маркано, Теллес — Невеш (Корона, 60), Данило Перейра, Еррера — Тікіньо, Андре Сілва (Лайюн, 30), Браімі (Жота, 73)

Ювентус: Буффон — Ліхтштайнер (Д. Алвес, 73), Барцальї, К’єлліні, Алекс Сандро — Хедіра, Пьяніч — Куадрадо (Пьяца, 67), Дібала (Маркізіо, 86), Манджукіч — Ігуаїн

Попередження: Теллес, Перейра — Ліхтштайнер

Вилучення: Теллес, 27

В іншому матчі ігрового дня Севілья на своєму полі обіграла Лестер. З перших хвилин господарі поля захопили ініціативу в матчі і вже на 14-й хвилині отримали право на пенальті: Морган зніс у своїй штрафній Корреа. Вирок взявся виконувати сам постраждалий, але Шмайхель зумів витягнути його удар.

Однак через десять хвилин Севілья все-таки домоглася свого: Ескудеро навісив у штрафну, а Сарабіа переправив м’яч у ворота.

У другому таймі малюнок гри не змінився. Севілья продовжувала атакувати і створювати небезпечні моменти, а Лестер нічим не міг похвалитися попереду. На 62-й хвилині Корреа подвоїв рахунок після передачі Йоветіча.

Однак, Севілья занадто рано розслабилася, за що і поплатилася. На 73-й хвилині Джеймі Варді забив такий важливий для своєї команди виїзний гол і скоротив відставання в рахунку. Наприкінці Севілья могла забивати і третій м’яч, але після удару Рамі Лестер врятувала поперечина.

2:1 – Лестер має непогані шанси на загальний успіх перед домашнім матчем, в якому йому буде достатньо мінімальної перемоги.

Севілья – Лестер 2:1

Голи: Сарабіа, 25, Корреа, 62 – Варді, 73

Севілья: Ріко – Рами, Ленгле (Каррісу, 55), Ескудеро – Маріано, Нзонзі, Сарабіа, Вітоло, Насрі – Йоветіч, Корреа (Іборра, 64)

Лестер: Шмайхель – Сімпсон, Морган, Хут, Фухс – Дрінкуотер, Ндіді – Олбрайтон (Амартей, 88), Марез, Муса (Грей, 58) – Варді

Попередження: Ескудеро, Каррісу

На 14-й хвилині Корреа (Севілья) не реалізував пенальті (воротар).

Нагадаємо, напередодні у перших матчах 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Манчестер Сіті обіграв Монако з рахунком 5:3, а Атлетіко на виїзді виявився сильнішим Байєра 4:2.