Ярмоленко: Прекрасно розумію вимоги і бачення гри тренера Борусії Д

Український півзахисник Андрій Ярмоленко розповів про свій перехід у Борусію Д.

Ярмоленко: Прекрасно розумію вимоги і бачення гри тренера Борусії Д
3 Вересня 2017 18:29Спорт,Статті

«В Борусії Д все дуже солідно. Я ще не встиг навіть побачити базу чи стадіон, але ставлення мене вразило. Я одразу відчув, що Борусія Д – це топ-клуб.

З тренером Петером Босом вже говорив. Я знаю, як він бачить гру, його вимоги. В принципі, нічого нового. Я все це прекрасно розумію.

У Борусії Д грає багато відомих, іменитих футболістів, знаю більшість з них.

До команди приєднаюсь 7 вересня. Тренер сказав, що я маю прилетіти 6-го, але у нас буде далекий виїзд до Ісландії і я просто не встигну. Тому домовився, що прибуду на день пізніше.

Якщо буде вільний день і все співпаде, то з задоволенням приїду на стадіон і попрощаюсь з вболівальниками Динамо.

Повернення в Динамо? Не думаю зараз про це. Всі мої думки направлені на те, щоб довести, що я достойний грати в Борусії Д.

Як стати зіркою? Яким би ти талановитим не був, необхідно працювати і вдосконалюватись. Якщо ти вважаєш, що ти чогось досягнув або ти у великому порядку, що далі вже нікудо, то це не так – завжди необхідно працювати над собою», – сказав Ярмоленко у інтерв’ю FootballHub. Про це пише 24 футбол.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.