Янноне: Проблеми вирішуються, але потрібен час

Гонщик Suzuki задоволений кращими за попередні результатами вікенду в Австрії і вважає їх підтвердженням кроку вперед. Італієць вважає, що фінішував поза топ-10 через проблеми із шинами, які виникли у нього в гонці.

Янноне: Проблеми вирішуються, але потрібен час
17 Серпня 2017 10:04Спорт,Статті

Після розчарування першого після літньої перерви Гран Прі Чехії, на якому Андреа Янноне фінішував лише 19-м, гонщику Suzuki вдалося продемонструвати обнадійливі результати на тестах у Брно, які проходили на наступний після чеського вікенду день. Про це пише Motorshop.

Вікенд на Ред Булл Ринзі підтвердив тенденцію на позитивні зміни – Янноне був третім і п’ятим у двох суботніх практиках. Боротьбу за місце на стартовій решітці він почав із другої кваліфікації, де йому вдалося вибороти лише десяте місце.

Звісна річ, фініш 11-м – це не те, на що сподівався гонщик із Васто, але він все одно залишився задоволеним вікендом загалом та ліпшою роботою свого GSX-RR.

«Для мене минулий вікенд був гарним, незважаючи на те, що остаточний результат виявився ненайкращим. Ми внесли деякі поліпшення у налаштування мотоцикла та зменшили відставання від перших.

У деякі моменти вікенду ми були близькі до найкращих і довели свою конкурентоспроможність. Однак, хотілося би, щоб це вдавалося частіше й постійно», – сказав італієць.

«Під час перегонів у нас виникають проблеми. Більшість з них пов’язана із шинами, але ми працюємо над цим і отримуємо позитивні відгуки від Suzuki», – додав він.

Маніак переконаний, що проблеми будуть вирішені, але на це все одно потрібен час.

«Все буде вирішено, але це виявилось не так просто зробити, як нам хотілось би. Задля здійснення наших цілей ми повинні продовжувати працювати далі.

Бачу, що у своїх прагненнях я не єдиний. Усі докладають величезних зусиль, намагаючись покращити існуючу ситуацію. Повертаючись до гаража, мені дуже важко бачити засмучених механіків, які також докладають дуже багато зусиль задля вирішення наших проблем.

Я це дуже ціную і робитиму все можливе, щоб спробувати надати їм те, на що вони заслуговують. Ми повинні бути терплячими. В останніх двох гонках ми так багато дізналися. Це буде корисним.

Більшість проблем в Австрії була пов’язана з надмірним зносом шин. Спочатку у мене був гарний темп, але потім я почав втрачати швидкість. Нам потрібно попрацювати над балансом мотоцикла. Можливо, за допомогою електроніки ми зможемо усунути цю проблему та покращити налаштування.

У той же час ми значно поліпшили гальмування, а це було для мене ключовим моментом. Це означає, що ми поступово наближаємося до нашої мети», – підсумував він.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.