Визначилися переможці фіналу Кубка України з ушу

В змаганнях взяли участь близько 400 учасників різних вікових категорій.

Визначилися переможці фіналу Кубка України з ушу
24 Грудня 2017 22:29Спорт,Статті

Цими днями у львівському Палаці спорту «Галичина» відбулися основні завершальні змагання українського ушу – Кубок України 2017 року. Про це пише Главком.

В змаганнях взяли участь близько 400 учасників різних вікових категорій з 11 регіонів України : а саме збірні Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Львівської, Одеської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької областей та міста Києва, а також гості змагань – команда з Білорусі.

Організаторами змагань виступили: Міністерство молоді та спорту України, національна федерація ушу, управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та федерація ушу Львівської області. Про це повідомляє sport-oda.lviv.ua.

За підсумками цікавих виступів місця командного заліку розподілилися таким чином: перше місце посіла команда Запорізької області, на другий щабель піднялася збірна Київщини, третіми фінішували представники Харківської області.

Збірна команда господарів – Львівської області у складі 33 учасників виборола п’яте командне місце.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.