Вийшли із ситуації: в Росії лижники тренуються на кладовищ

Спортсмени-початківці в російському місті Перм змушені вибирати незвичайні місця для тренувань. Через відсутність спеціальної тренувальної траси, лижники готуються до змагань на автомагістралях і кладовищах.

Вийшли із ситуації: в Росії лижники тренуються на кладовищ
9 Жовтня 2017 18:47Спорт,Статті

Про це повідомляє ZIK з посиланням на breakingmad.me.

Лижнороллерної траси в Пермі немає, а три тренувальні доріжки, побудовані ще за радянських часів, до використання непридатні. Коштів на їх відновлення в бюджеті немає. Тому юні спортсмени використовують для тренувань не призначені для цього об’єкти.

«Справа в тому, що для катання на лижероллерах необхідний дуже гладкий асфальт, а також різні ухили і підйоми. На нормальних лижероллерних трасах вони передбачені, але в Пермі таких немає. Тому хлопці змушені тренуватися на кладовищах. Якщо вони будуть кататися в парках, де дуже грубий асфальт, вони ризикують отримати травми суглобів», – розповів батько одного з лижників.

За інформацією видання, багато батьків змушені переїжджати в інше місто, щоб у дітей була можливість продовжувати тренування без ризику для здоров’я і життя.

«Для лижників річна підготовка є найважливішою, під час неї закладається база, а вже зимовий сезон – це як вишенька на торті, ти показуєш результат підготовки за літні місяці. Але у приміських лижників результатів немає. Сотні хлопців без перспектив. Безнадія і приреченість», – розповів один з батьків.

Чиновники місцевого міністерства спорту відзначають, що можна тренуватися в сусідніх містах, де вже є спеціальні лижероллерні траси.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.