В Україні набув чинності закон про використання спортивної зброї

В Україні набув чинності закон № 2273-VIII, який вносить зміни до закону «Про фізичну культуру та спорт» щодо поняття «спортивна зброя».

В Україні набув чинності закон про використання спортивної зброї
16 Лютого 2018 18:24Спорт,Статті

Про це пише Інформатор.

Згідно документу, спортивна зброя – сертифікована в установленому законодавством порядку вогнепальна (крім бойової) чи пневматична, стрілецька, вихолощена (охолощена) та холодна зброя, призначена виключно для ураження цілей під час проведення спортивних заходів, параметри і характеристики якої зафіксовані у правилах спортивних змагань з видів спорту, визнаних в Україні.

Окрім того, документ додає до статті «Матеріально-технічне забезпечення сфери фізичної культури і спорту» норму про те, що купляти, зберігати, перевозити і використовувати спортивну зброю і боєприпаси до неї, а також утримувати стрілецькі тири та стрільбища можуть організації, що розвивають види спорту із використанням спортивної зброї.

Облік та сертифікація спортивної зброї здійснюються в установленому законодавством порядку.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.