В Росії під час ЧС-2018 «казаки» будуть доповідати поліції про «чоловіків, що цілуються»

У Ростові-на-Дону більше 300 «казаків» допомагатимуть поліції охороняти порядок під час ЧС-2018 з футболу.

В Росії під час ЧС-2018 «казаки» будуть доповідати поліції про «чоловіків, що цілуються»
5 Червня 2018 14:32Спорт,Статті

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на currenttime.tv.

Ростовські «казаки» стверджують, що при охороні порядку будуть беззбройні і навіть нагайки залишать вдома. Але не виключають, що будуть застосовувати фізичний вплив.

«Все буде залежати від поліції. Якщо поліція буде розбороняти, то і ми можемо посприяти. Якщо поліція буде припиняти якісь правопорушення, ми будемо дивитися і допомагати їм всіляко. Зауваження можемо зробити. Попросити, щоб поводилися культурно. Але штрафувати або що-небудь робити може тільки поліція, ми на це не маємо ніякого права», – заявив один з «казаків-дружинників».

Також ростовські «казаки» обіцяють приділити особливу увагу представникам ЛГБТ-спільноти, проте бити їх також не стануть.

«Якщо два чоловіки будуть цілуватися на чемпіонаті світу, ми підкажемо поліції звернути на них увагу, а далі це вже справа поліції. Для нас цінності – це віра православна і сім’я перш за все. Занадто багато «казакам» довелося пережити для того, щоб ось саме цієї цінністю розкидатися якимось чином», – каже Олег Баранніков, начальник управління з організації та координації діяльності «казацьких» дружин.

Оцінити роботу «казаків» зможуть уболівальники з Бразилії, Уругваю, Кореї, Мексики, Ісландії та Саудівської Аравії: саме ці команди в червні гратимуть свої матчі в Ростові.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.