Українських олімпійців попросили уникати спілкування з російськими ЗМІ

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов заявив, що з українською олімпійською збірною проведено інструктаж про необхідність уникати спілкування з російськими ЗМІ.

Українських олімпійців попросили уникати спілкування з російськими ЗМІ
5 Серпня 2016 19:54Спорт,Статті

Про це Жданов написав на своїй сторінці у Facebook, коментуючи заяви українських легкоатлетів, членів олімпійської збірної, російському телеканалу.

«З командою проведена жорстка розмова та інструктаж про необхідність уникати спілкування з російськими ЗМІ. І була не одна така розмова та попередження. Це перше. Друге – не варто вішати ярлик на всю команду через те, що російським пропагандистам вдалося приспати пильність та спровокувати окремих спортсменів, які не усвідомлювали політичних наслідків своїх слів», – зазначив міністр.

За словами Жданова, «спортсмени 90% часу займаються тренуваннями в напівзакритому режимі і не дуже стежать за політикою та інформаційним полем».

«Без вдалого монтажу та перекручування з боку росТБ також не обійшлося. Ситуація неприємна. Всі в команді шкодують, що так сталося. Але ми робимо все, щоб більше такого не повторилося», – запевнив міністр.

Нагадаємо, раніше на російському телебачення вийшов сюжет, у якому українські легкоатлети розкритикували відсторонення більшості російських спортсменів від участі в Олімпіаді через допінговий скандал.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.