Українки в драматичному матчі поступилися молодіжній збірній Німеччини

В стартовому матчі групового етапу Чемпіонату Європи (дивізіон «В») жіноча молодіжна збірна України поступилася одноліткам з Німеччини з рахунком 60:61.

9 Липня 2017 18:16Спорт,Статті

Українки першими відркрили рахунок в матчі, проте практично відразу наші дівчата пропустили ривок від німкень, які надалі зуміли захопити лідерство у грі. Вже за декілька хвилин українки змогли вирівняти гру, проте до великої перерви наздогнати своїх візаві так і не зуміли. 25:30 після першої половини гри. Про це пишуть Новини баскетболу.

В другій половині матчу боротьба ще більш загострилась. Команди рівно провели третій період і всі питання залишили на останні десять хвилин.

У драматичній розв’язці на останніх секундах гри на жаль сильнішими нерви виявилися в німкень, які перемогли з різницею в один бал.

Окремо варто відмітити результативність лідера українок – Ольги Яцковець, яка за 37 хвилин набрала 32 бали та зібрала 13 відскоків.

Наступний матч наша команда проведе вже завтра о 17:00, коли зіграє проти команди Чехії.

Ейлат, Ізраїль. Чемпіонат Європи серед жінок U-20 (дивізіон «B»)

Україна – Німеччина – 60:61