У Львові відбувся фінал чемпіонату з водного поло

У неділю, 25 вересня, у Львові, на водному майданчику відкритого басейну СКА відбувся фінал змагань «Кубка Львова»-2016 з водного поло.

У Львові відбувся фінал чемпіонату з водного поло
26 Вересня 2016 19:52Спорт,Статті

Господарі змагань львівське ватерпольне «Динамо» не зуміло тріумфувати , тож Кубок Львова поїхав до Харкова. У фінальному матчі харків’яни виграли у львівського «Динамо» з рахунком 7:8. Бронзовим призером турніру став польський «Лодзь», який переграв кишинівський «Дельфін».

Про це Львівську газету повідомили у прес-службі Національного олімпійського комітету Львівщини.

Переможців, учасників змагань та усіх присутніх на закритті «Кубка Львова»-2016 привітав голова львівського обласного відділення НОК України, член НОК України Юрій Турянський

«Дорогі ватерполісти, нехай рівень вашої майстерності буде настільки великим, щоб Україна була представлена у цьому виді спорту на наступних Олімпійських іграх», – побажав Юрій Турянський під час офіційного закриття міжнародних змагань з водного поло у Львові.

Крім того, за активне сприяння розвитку водного поло та популяризацію олімпійського руху на Львівщині Юрій Турянський від Львівського обласного відділення Національного олімпійського комітету України вручив подяки – президенту Львівської міської федерації водного поло – І. Зінкевичу, президенту ВК «Динамо» ( Львів) – О. Свіщову, президенту обласної федерації водного поло – М. Смірнову та багаторічному гравцю ВК «Динамо» – В. Момоту.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.