У Львові пройде фестиваль футбольних уболівальників

З 29 червня по 2 липня у Львові пройде вже одинадцятий за ліком традиційний міжнародний фестиваль футбольних уболівальників під назвою EUROFANZ. У футбольному турнірі EUROFANZ-2017 братимуть участь 24 уболівальницькі команди з багатьох країн Європи.

У Львові пройде фестиваль футбольних уболівальників
27 Червня 2017 10:23Спорт,Статті

Про це повідомляє кореспондент ERVE.UA з посиланням на Укрінформ.

Виступлять фан-збірні із Франції, Швеції, Ірландії, Фінляндії, Словенії, Білорусі, Грузії, Латвії, фан-команди клубів «Ньюкасл» (Англія), «Копенгаген» (Данія), «Геренвен», «Феєноорд» (обидві – Нідерланди), АІК (Швеція), «Гельсінкі» (Фінляндія), «Динамо, Бухарест» (Румунія), «Зімбру» (Молдова) та інші. Нашу країну представлятимуть дві команди – львівські «Карпати» та фан-збірна України.

Під час турніру відбудеться благодійна акція «Фанати Європи – львівським дітям». Делегації вболівальників привезуть до Львова гуманітарну допомогу у дитячі лікарні та інтернати.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.