У Львові 29-річний бігун здійснив забіг на 200 км за добу

Валерій Шипунов бігатиме по колу 5 кілометрів, яке треба подолати 40 разів.

У Львові 29-річний бігун здійснив забіг на 200 км за добу
9 Грудня 2017 22:03Спорт,Статті

У ніч з п’ятниці на суботу, 9 грудня, опівночі львів’янин Валерій Шипунов розпочав забіг 200 кілометрів за 24 години у Стрийському парку, аби потрапити у полярну експедицію. Про це бігун розповів ZAXID.NET.

Валерій Шипунов бігтиме 24 години, матиме лише коротку зупинку на туалет та їжу. За деталями пробігу можна слідкувати на сторінці події у Facebook.

«Я поспав кілька годин вдень і скоро розпочну забіг. Разом зі мною близько 10 людей, вони бігтимуть кілька годин. Іще частина доєнається вночі», – розповів Валерій Шипунов перед забігом.

Забіг починається на території Стрийського парку зі сторони вул. Уласа Самчука, біля літніх столиків, далі тримається до повороту за кінотеатром Львів, потім в сторону виходу з парку, далі вздовж ресторану «Супутник», дитячого майданчику «Рошен» та до входу з парку зі сторони вул. Стрийській. Хлопець бігатиме по колу 5 кілометрів, яке треба буде подолати 40 разів.

Усі охочі можуть доєднатися до забігу навіть на коротку дистанцію. Для учасників та вболівальників буде пункт обігріву з чаєм та печивом, стікерами під кінотеатром «Львів». Пункт працював з 8:00 і до завершення забігу.

Додамо, що хлопець бере участь у забізі для того щоб потрапити на зимовий похід Арктикою у квітні 2018-го від Fjallraven Polar, учасників якого оберуть за допомогою голосування на сайті. Відтак, за допомогою забігу Валерій також привертає увагу до голосування і просить віддати свій голос на сайті Fjallraven Polar. Експедиція триватиме 7 днів, протягом цього часу учасники братимуть участь у забігові на 300 км Арктикою.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.