Тетяна Клімченко – найкраща спортсменка Львівщини за підсумками лютого

Відбулася урочиста церемонія відзначення найкращого спортсмена Львівщини за підсумками спортивного лютого 2017 року – члена національної збірної команди України з велосипедного спорту (трек) Тетяни Клімченко та її тренерів: Заслуженого тренера України Ореста Тичка (м. Львів, ШВСМ) та В’ячеслава Рудька (м. Червоноград, перший тренер).

У жінок а багатоденній гонці не було рівної львів’янці Тетяні КЛІМЧЕНКО (№151). Багаторазова чемпіонка України впевнено перемогла у більшості змагань. На другомі місці – Анна Нагірна з Миколаєва, третя – Оксана Клячіна (Київська область).
 
Зимовий Чемпіонат України-2017  з велосипедного спорту на треку 

На єдиному в Україні критому велотреку з дерев’яним покриттям  Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України у Львові завершилися  змагання зимового чемпіонату України з велосипедного спорту для усіх вікових та кваліфікаційних груп (чоловіки, жінки, юніори, юніорки, юнаки, дівчата).
27 Березня 2017 21:38Спорт

За підсумками виступів у лютому 2017 року найбільшим досягненням серед спортсменів Львівщини було визнано перемогу уродженки Червонограду, майстра спорту Тетяни Клімченко на заключному етапі Кубка світу з перегонів на велотреку в гонці «скретч» (гонка на дистанції 10 км) серед жінок, що відбувся у м. Лос-Анжелесі (США, 24-26 лютого 2017 року). При цьому у загальному підсумковому заліку за результатами усіх чотирьох етапів Кубка світу з велосипедного спорту (трек) сезону 2016/17 років Тетяна Клімченко – на другій позиції світового велоспорту!

Тетяна Клімченко та її наставники, отримавши спеціальні відзнаки та грошові винагороди, щиро подякували за участь у церемонії і підкреслили, що увага до спортивних успіхів однозначно сприятиме в підготовці до нових стартів.

Довідково:

Клімченко Тетяна Ігорівна

Дата народження: 8.05.1994 р., м. Червоноград Львівської області;

Спортивне звання: Майстер спорту України з велосипедного спорту (трек);

Посада і місце роботи, навчання: спортсменка Львівської школи вищої спортивної майстерності, член національної збірної команди України з велосипедного спорту (трек)

Спортивне товариство: Представляє Львівську область та ЗС України;

Освіта: випускниця Львівського училища фізичної культури та Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського;

Тренери: Заслужений тренер України Орест Тичко (м. Львів), В’ячеслав Рудько (м. Червоноград).

Основні спортивні досягнення:

3-8 липня 2012 року – срібна призерка чемпіонату Європи серед юніорів в омніумі, м. Анадія (Португалія);

17-19 січня 2013 року – бронзова призерка ІІІ етапу Кубку світу в командній гонці переслідування на дистанції 3000 метрів, м. Агуаскальєнтес (Мексика);

1-3 листопада 2013 року – бронзова призерка першого етапу Кубку світу в груповій гонці  «скетч» серед жінок, м.Манчестер (Великобританія);

24-26 лютого 2017 року – переможниця 4 етапу Кубку світу в груповій гонці  «скретч» серед жінок, м. Лос-Анджелес (США).

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.