Світоліна наступного тижня може стати першою ракеткою світу

Лідер жіночого тенісу України Еліна Світоліна має шанс наступного тижня стати першою ракеткою світу.

Світоліна наступного тижня може стати першою ракеткою світу
16 Серпня 2017 10:09Спорт,Статті

Про це інформує УНН з посиланням на Федерацію тенісу України.

В жіночому тенісі наразі склалася унікальна ситуацію. Одразу п’ять спортсменок претендують на звання першої ракетки світу за підсумками турніру категорії «Прем’єр 5», який стартував цього тижня в Цинциннаті.

В офіційному рейтингу, котрий був опублікований вчора, перша п’ятірка світового табелю про ранги виглядає таким чином: перша Кароліна Плішкова 6 940 очок, далі йде Сімона Халеп – 6 150, Ангелік Кербер – 5 730, Еліна Світоліна – 5 650, Каролін Возняцкі – 5 340.

Різниця по очках виглядає солідною, але справа в тому, що в зазначені суми включені ті пункти, які тенісистки заробили минулого року в тому числі в Цинциннаті. У випадку якщо їх не враховувати (в будь-якому разі вони цього тижня будуть зняті), то ситуація зміниться значною мірою. Адже та сама Плішкова, наприклад, в 2016-му стала чемпіонкою в Цинциннаті, отже втратить 900 пунктів. Втратять досить значні суми й інші представниці Топ-5.

Примітно, що Світоліна у разі завоювання титулу в Цинциннаті та у випадку не виходу в фінал Халеп і не виходу у півфінал Плішкової – очолить світову генерацію.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.