«Шахтар» запропонував змінити формат Прем’єр-ліги в наступному сезоні

У «Шахтарі» хочуть змінити регламент УПЛ.

«Шахтар» запропонував змінити формат Прем'єр-ліги в наступному сезоні
11 Березня 2017 22:30Спорт,Статті

У «Шахтарі» хочуть спробувати змінити регламент УПЛ і з наступного сезону зробити гібрид між форматом турніру, який проводиться в Бельгії і тим, що є сьогодні у нас.

Про заявив генеральний директор донецького клубу Сергій Палкін, повідомляє Главком.

«Ми хочемо спробувати змінити регламент і з наступного сезону спробувати зробити якийсь гібрид між форматом турніру, який проводиться в Бельгії і тим, що є сьогодні у нас. Ідея полягає в наступному: для того, щоб на кожному з етапів був присутній глядацький інтерес і інтрига, ми хочемо запропонувати залишити формат у два етапи» , – зазначив Палкін.

«Але 12 команда вибуває відразу, клуби, що зайняли 11 і 10 місця, гратимуть стикові матчі з командами з Першої ліги, які займуть, відповідно, 2 і 3 місце в турнірній таблиці. Потім, команда, яка займе перше місце з другої шістки, також буде грати стикові матчі з командою, яка бере участь в єврокубках» , – додав він.

На його думку, таким чином, до самого кінця чемпіонату буде збережена інтрига.

«Таким чином, до самого кінця чемпіонату у нас буде збережена інтрига і ось ці стикові матчі, думаю, будуть по рейтингу і кількості уболівальників на трибунах нічим не гірші дербі «Шахтаря» і «Динамо» , – впевнений генеральний директор «гірників» .

«Я вважаю, що ми повинні рухатися тільки в цьому напрямку. Ситуація сьогодні складна, клуби зникають, але нам потрібно думати, як зробити чемпіонат краще і цікавіше» , – підкреслив Палкін.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.