Російським легкоатлетам остаточно відмовили у праві виступити в Ріо

Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій відмовила міністру спорту Росії Віталію Мутко, який попросив допустити в Ріо-де-Жанейро на Літню Олімпіаду «чистих» російських легкоатлетів.

Російським легкоатлетам остаточно відмовили у праві виступити в Ріо
27 Липня 2016 20:34Спорт,Статті

Про це повідомляє BBC.

«Мені сьогодні прийшла відповідь від пана Коу, в якій він у принципі дякує за позицію і звернення, за те, що ми серйозно до цього ставимося, що ми готові далі реформувати легку атлетику. Але водночас він вважає, що неможливо повертатися до того рішенням, на жаль», – сказав Мутко.

Мутко надіслав листа Коу 25 липня – наступного дня після того, як Міжнародний олімпійський комітет прийняв рішення не позбавляти Росію права участі в Іграх в через допінговий скандал, а переклав рішення про допуск спортсменів на окремі федерації.

Цими днями вони приймають ці рішення.

У листі Мутко звернувся до Коу «не тільки як до лідера, який відповідає за розвиток даного виду спорту, а й як до колишнього спортсмена» і попросив його «захистити чистих російських легкоатлетів», які відповідають встановленим МОК критеріям.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.