Роналдо: Думаю, Неймару під силу виграти «Золотий м’яч» цього року

Легендарний бразильський нападник Роналдо поділився думками про те, хто може стати володарем «Золотого м'яча».

Роналдо: Думаю, Неймару під силу виграти «Золотий м'яч» цього року
4 Липня 2018 22:24Спорт,Статті

«Неймар може скинути Мессі і Кріштіану з трону та виграти «Золотий м’яч» цьогоріч. При виборі найкращого футболіста світу найбільше значення при голосуванні віддадуть виступу гравця на чемпіонаті світу.

Так, Роналду проводить чудовий сезон. Він тріумфував у Лізі Чемпіонів. Мессі виграв чемпіонат та кубок Іспанії, проте, на мою думку, у 2002 році я отримав звання найкращого футболіста року через те, що Бразилія виграла тоді Мундіаль», – цитує Роналдо Mundo Deportivo. Про це пише 24 футбол.

Нагадаємо, збірна Бразилії обіграла Мексику у 1/8 фіналу ЧС та вийшла у чвертьфінал турніру, де зіграє зі збірною Бельгії.