Пустовий: Вже були жорсткіші тренування – працювали на швидкість

Центровий збірної України Артем Пустовий в рамках відкритого тренування національної команди розповів XSPORT про початок тренувального табору та поїздку до США, де він побував на перегляді в Кліпперс.

Пустовий: Вже були жорсткіші тренування – працювали на швидкість
21 Липня 2017 14:14Спорт,Статті

– Все проходить нормально. У нас новий тренер з фізичної підготовки (Петрос Сіракопулос), так що ми почали не сильно, щоб увійти до тонусу. Вчора-сьогодні були тренування жорсткіші – вже працювали на швидкість. 

Я їздив до США, тому що на одній з ігор в Іспанії мене помітив скаут, йому сподобалася моя гра і мене запросили на міні-кемп до Кліпперс. Там ми два дні грали чисто п’ять на п’ять. Але я приїхав туди раніше, щоб акліматизуватися, привести себе до форми. Так що десять днів я тренувався в Лас-Вегасі, а потім два дні з Кліпперс, після чого просто залишився в Лос-Анджелесі на п’ять днів, щоб подивитися місто і домовився там з тренером, щоб вранці тренуватися. В Іспанії більше поширено, що на іграх багато скаутів, які стежать за гравцями. У цьому, звичайно, плюс цієї ліги.

Всіх новачків збірної України ми знали і коли я ще був в Україні. Ми грали проти них, так що я їх знаю. Хлопці відмінні – все добре. Ніякого негативу в команді немає.

З тренером щодо ігрових хвилин поки не розмовляли. Поки працюємо, а надалі вже будемо дивитися, що до чого. У минулому році на підготовчих турнірах я отримував нормально ігрового часу, а в офіційних матчах грав мало. Сподіваюся, в цьому році буду отримувати більше хвилин.

Новини баскетболу.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.