Президент ФІФА повідомив, в якому випадку у Росії можуть забрати чемпіонат світу з футболу

Президент ФІФА Джанні Інфантіно заявив, що питання про позбавлення Росії права проведення чемпіонату світу буде піднято після появи доказів випадків вживання допінгу в російському футболі.

Президент ФІФА повідомив, в якому випадку у Росії можуть забрати чемпіонат світу з футболу
29 Грудня 2016 18:43Спорт,Статті

Як повідомив глава ФІФА в інтерв’ю АР, організація буде вживати санкції щодо Росії після появи реальних доказів фактів, представлених у доповіді Річарда Макларена. Про це пише Новий час.

«Якщо випадки вживання допінгу у футболі дійсно були приховані, і це буде доведено, ФІФА та УЄФА приймуть відповідні заходи і застосують санкції», – заявив Інфантіно.

Крім того, глава ФІФА заявив, що чемпіонат світу-2018 року буде повністю чистим, оскільки всі допінг-лабораторії будуть розташовані в Швейцарії.

«Я думаю, не варто об’єднувати проблему допінгу і питання організації ЧС-2018. Перевіркою спортсменів на турнірі буде займатися ФІФА, лабораторії, швидше за все, будуть розміщені в Швейцарії. І ми можемо гарантувати, що на ЧС-2018 все буде прозоро», – зазначив Інфантіно.

Нагадаємо, раніше Інфантіно виступив проти бойкоту чемпіонатів світу з футболу в 2018 і 2022 роках, які повинні пройти в Росії і Катарі відповідно. Функціонер зазначив, що його організації потрібно показати, що вона «серйозно і чесно» діє в інтересах футболу.

Раніше віце-прем’єр РФ з питань спорту, туризму і молодіжної політики Віталій Мутко заявив, що не побоюється того, що чемпіонат світу з футболу 2018 року, який повинен пройти в Росії, буде бойкотований через допінг-скандали, в які потрапила його держава.

Раніше більше тисячі атлетів з РФ запідозрили у використанні заборонених речовин, що на державному рівні покривалося Росією.

Позитивні допінг-проби російських спортсменів були виявлені за підсумками Літньої Олімпіади-2012 в Лондоні, Зимових Ігор-2014 в Сочі, а також чемпіонату світу з легкої атлетики 2013 року.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.