Представники України увійшли до комісії Міжнародного олімпійського комітету

До складу комісії МОК цього року увійшли Сергій Бубка, Марія Булатова та Віра Передерій.

Представники України увійшли до комісії Міжнародного олімпійського комітету
26 Квітня 2017 20:23Спорт,Статті

Міжнародний олімпійський комітет на чолі з президентом Томасом Бахом оновив склад комісій МОК. До них увійшли, зокрема, і представники НОК України, передає УНІАН.

«Відповідно до офіційних листів головного олімпійця світу, відповідні призначення як свідчення високої довіри та ролі України в світовому олімпізмі до дорадчих органів найголовнішої олімпійської інституції отримав ряд представників Національного олімпійського комітету нашої країни», – зазначається у повідомленні.

Зокрема, президента НОК України Сергія Бубку повторно призначено головою Антуражної комісії МОК, що розглядає питання взаємовідносин атлетів з їх антуражем – оточенням спортсмена, що має вплив на атлета та його підготовку

Крім того, Сергій Бубка продовжить працювати у Координаційній комісії МОК з підготовки та проведення ІІІ зимових Олімпійських ігор 2020 року в Лозанні.

Також повідомляється, що президент Олімпійської академії України, член Виконкому Національного олімпійського комітету Марія Булатова отримала повторне призначення до складу Комісії МОК «Культура та олімпійська спадщина». «Це ще раз підтверджує багаторазові оцінки міжнародних експертів щодо визнання Олімпійської академії України як однієї з найкращих у світі»,- наголошується у повідомленні.

До Комісії МОК також вперше увійшла фіналістка Олімпійських ігор з художньої гімнастики Віра Передерій, яка, зокрема, стала ініціатором проекту #OlympicLab. Це проект, що дає можливість учнівській молоді більше дізнатися про олімпійський рух та Олімпійські ігри, познайомитися із зірковими атлетами та тренерами України, дізнатися про секрети активного і здорового способу життя й отримати унікальний шанс поринути у культурно-освітню програму Юнацьких Олімпійських ігор.

Зазначимо, що президент МОК Томас Бах переглядає склад комісій щороку.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.