Під Парижем з’являться вулиці на честь екс-чемпіонів світу з шахів

Французи вирішили вшанувати Анатолія Карпова та Володимира Крамника.

Під Парижем з'являться вулиці на честь екс-чемпіонів світу з шахів
8 Лютого 2017 18:25Спорт,Статті

У Аньєр-сюр -Сені (передмістя Парижа) дві вулиці отримають імена екс-чемпіонів світу з шахів. З даною ініціативою виступив мер містечка Манюель Аешліманн, а міська рада підтримала ініціативу. Одна з вулиць отримає назву 12-го чемпіона світу Анатолія Карпова, який, до речі, в минулому році туди приїздив і давав сеанс одночасної гри учням місцевого клубу. Про це повідомляє Znaj.ua.

Що стосується другого чемпіона, то мова йде про Володимира Крамника, який у Франції також практично свій, оскільки одружений на французькій журналістці Марі-Лор Жермон, від якої у нього двоє дітей.

Варто зазначити, що у багатьох містах світу вулиці названі на честь відомих шахістів. У тому числі й в Україні. Наприклад, в Одесі є вулиця Юхима Геллера, в Києві – вулиця Михайла Чигоріна. В Естонії в містах Таллінн.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.