Офіційно: УЄФА вніс історичні зміни у регламент Ліги чемпіонів та Ліги Європи

УЄФА офіційно затвердив формат Ліги чемпіонів і Ліги Європи на сезони 2018/19, 2019/20 і 2020/21.

Офіційно: УЄФА вніс історичні зміни у регламент Ліги чемпіонів та Ліги Європи
26 Серпня 2016 16:58Спорт,Статті

Система змагань залишилася колишньою, але змінилися принципи відбору. З 2018 року змінюється система відбору до єврокубків: 4 найкращі клуби з 4 асоціацій з найвищим рейтингом виходитимуть в груповий етап Ліги чемпіонів, повідомляє 24.

Що зміниться:

1) Переможець Ліги Європи УЄФА буде отримувати пряму путівку в груповий етап Ліги чемпіонів (зараз він може потрапити в раунд плей-офф).

2) 4 найсильніші клуби з 4 асоціацій з найвищим рейтингом будуть автоматично потрапляти в груповий етап Ліги чемпіонів.

3) Докладні правила допуску до участі в обох турнірах будуть вироблені до кінця року.

4) Нова система підрахунку клубних коефіцієнтів: клуби будуть оцінювати виключно за власними результатами, тобто коефіцієнт асоціації більше не буде впливати на коефіцієнт клубу (виняток: якщо коефіцієнт клубу менше, ніж 1/5 коефіцієнта асоціації).

5) При розрахунку коефіцієнтів будуть враховуватися історичні успіхи клубу в даному турнірі. Клуби, які перемагали в Лізі чемпіонів і в Лізі Європи, отримають додаткові очки.

6) В обох турнірах істотно збільшаться відрахування клубам і лігам.

7) Нова 4-ступенева система розподілу фінансів (базові виплати, виплати за результат, за індивідуальний коефіцієнт і за маркетинговий пул) буде більше заохочувати спортивні досягнення, тоді як частка маркетингового пулу зменшиться.

Додамо, що поділ на Шлях чемпіонів і Шлях представників ліг в Лізі чемпіонів УЄФА збережеться і залишить клубам шанс пробитися в Лігу чемпіонів і Лігу Європи за результатами в національних турнірах.

У груповому етапі Ліги чемпіонів УЄФА залишиться 32 клуби, 16 з яких виходять в плей-офф. В основній сітці Ліги Європи УЄФА залишиться 48 команд.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.