Новачок «Сталі» Дансо: Моя Аруба – це найкраще місце на планеті

27-річний форвард «Сталі» Еріксон Дансо розповів про свою батьківщину на березі Карибського моря.

Новачок "Сталі" Дансо: Моя Аруба – це найкраще місце на планеті
23 Вересня 2016 13:38Спорт,Статті

Про це пише 24Футбол.

«Я сам з Нідерландів, але мої батьки родом з Аруби. Це невеликий острів, розташований на півдні Карибського моря поблизу берегів Венесуели. У цій країні проживає близько 150 тисяч осіб, що значно менше, ніж населення Києва. Також на Арубі дуже жарко – це ж Карибське море. Іноді на Арубі йдуть дощі, але загалом клімат дуже сухий. Також там майже не ростуть їстівні фрукти або овочі, тому доводиться імпортувати їжу.

Пірати? Ніяких піратів там немає. На Арубу приїжджають безліч колумбійців і венесуельців. З острова навіть видно узбережжя Венесуели. Якщо хочеш розслабитися – приїжджай на Арубу. Там прозора і блакитна вода, можна навіть побачити рибок. Аруба – найкраще місце на планеті, повірте», – розповів Дансо.

Раніше Еріксон захищав кольори «Утрехта», «Валенсії-2», лівійського «Аль-Сафа» та «Орігуелу». У «Сталь» форвард перебрався лише цього літа.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.