Непереможний «Реал» побив рекорд «Барселони»

Мадридський «Реал» на останніх хвилинах уникнув поразки в матчі Кубка Іспанії проти «Севільї» і встановив національний рекорд.

13 Січня 2017 22:44Спорт,Статті

Підопічні Зінедіна Зідана не програють вже протягом 40 матчів. Таким чином, вони побили рекорд свого одвічного суперника «Барселони», встановлений в минулому сезоні, пише Znaj.ua.

Серія «вершкових» почалася після виїзного матчу 1/4 фіналу Ліги чемпіонів проти німецького «Вольфсбурга» 6 квітня 2016 року. Тоді «Реал» програв з рахунком 2:0, але в матчі-відповіді взяв впевнений реванш – 3:0, і в підсумку виграв турнір.

З тих пір клуб з Мадрида здобув 30 перемог і 10 матчів звів унічию. У цей період вони, крім Ліги чемпіонів, виграли Суперкубок УЄФА, клубний чемпіонат світу і на даний момент лідирують в чемпіонаті Іспанії.