Нафтовик-Укрнафта та Арсенал-Київщина можуть знятися з чемпіонату України

Перша та Друга ліги чемпіонату України весною можуть не дорахуватися по одному клубу.

Нафтовик-Укрнафта та Арсенал-Київщина можуть знятися з чемпіонату України
30 Січня 2018 18:32Спорт,Статті

Нафтовик-Укрнафта та Арсенал-Київщина можуть не вийти на весняну частину сезону 2017/18 у зв’язку з фінансовими проблемами. Про це розповів президент ПФЛ Сергій Макаров, повідомляє 24 футбол.

За словами Макарова, з обома клубами наразі тривають переговори і ще є шанси, що і Нафтовик-Укрнафта, і Арсенал-Київщина продовжать брати участь у чемпіонаті України.

«У Другій лізі під загрозою Арсенал-Київщина, там є питання. Восени клуб перебазувався в Обухів, а з боку місцевої влади є підтримка, в хорошому стані стадіон, тому ми сподіваємося, що вдасться переселити клуб і уникнути зняття зі змагань.

У першій лізі варто відзначити Нафтовик-Укрнафта, адже теж є неприємні дзвіночки. Але ми сподіваємося, що переговори з власником клубу закінчаться успішно і навесні вони продовжать грати», – цитує Макарова Sport Arena з посиланням на телеканал «Футбол 1».

Нагадаємо, Арсенал-Київщина міг знятись зі змагань ще влітку 2017 року через брак фінансування.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.