На Всесвітніх іграх у Вроцлаві Україна здобула дві «бронзи»

На Всесвітніх іграх, спортивних змаганнях, що відбуваються в польському Вроцлаві, українські спортсменки здобули перші нагороди – дві бронзові медалі.

На Всесвітніх іграх у Вроцлаві Україна здобула дві «бронзи»
22 Липня 2017 22:12Спорт,Статті

Обидві завоювали представниці підводного спорту. Про це пише Радіо Свобода.

У плаванні в ластах на дистанції 200 метрів Анастасія Антоняк стала третьою. Її результат 1.28:76.

«Я щаслива, що змогла показати такий результат, адже це мій найкращий час у цій дисципліні. Але попереду ще естафета 4х100 метрів. Звичайно, у командному запливі мені легше, адже всі підтримують один одного. Але в індивідуальному – я відчувала підтримку всієї країни. Дякую кожному вболівальникові», – прокоментувала Антоняк.

Анастасія Антоняк

Анастасія Антоняк

Перед тим першу нагороду, в підводному плаванні на дистанції 50 метрів, українка Катерина Дєлова продемонструвала результат 16.46 і теж здобула «бронзу».

Катерина Дєлова

Катерина Дєлова

Спортсменка сказала Радіо Свобода, що результатом задоволена, адже це її перша нагорода на Всесвітніх іграх за 12 років.

«Все настільки відбулося швидко, що я не одразу зрозуміла, що здобула «бронзу». Лише коли була на фініші, побачила результат і дуже зраділа. Своїм часом – 16.46 – задоволена. Це завдяки роботі моїх тренерів та підтримці батьків, чоловіка і українських вболівальників», – каже Дєлова.

Всесвітні ігри тривають у Вроцлаві з 20 липня. Церемонія закриття відбудеться 30 липня. Україна представлена у 20 видах спорту.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.