На Олімпіаді в Бразилії побувають 18 спортсменів з Львівської області: список

Про це «Львівську газету» повідомила заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба. На Олімпіаді-2016 упродовж 17-ти днів змагань розігруватимуть 306 комплектів нагород (136 − серед жінок, 161 − серед чоловіків, 9 − у змішаних парах) із 41 спортивної дисципліни. Орієнтовна кількість спортсменів: 10 500 осіб з 206 країн світу. За останньою інформацією, […]

vtoraya-bolshaya
10 Червня 2016 15:48Спорт,Статті

Про це «Львівську газету» повідомила заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба.

На Олімпіаді-2016 упродовж 17-ти днів змагань розігруватимуть 306 комплектів нагород (136 − серед жінок, 161 − серед чоловіків, 9 − у змішаних парах) із 41 спортивної дисципліни. Орієнтовна кількість спортсменів: 10 500 осіб з 206 країн світу.

За останньою інформацією, спортсменами України на міжнародних змаганнях здобуто 168 ліцензій на участь в Олімпійських іграх, зокрема поїде 18 атлетів з Львівщини.
Список представників Львівщини, хто виборов олімпійську ліцензію:
–    Юлія Ткач, Юлія Хавалджи (Благіня), Алла Черкасова, Оксана Гергель, Андрій Квятковський (боротьба вільна – 5 спортсменів);

– Наталія Кальниш, Роман Бондарук, Олег Царьков, Павло Коростильов (кульова стрільба – 4 спортсмени);

– Яна Шемякіна, Ксенія Пантелєєва, Анфіса Почкалова (фехтування – 3 спортсменки);

– Ігор Шимечко, Володимир Гоза (важка атлетика – 2 спортсмени);

– Вероніка Марченко (стрільба з лука – 1 спортсменка);

– Андрій Федечко (сучасне п’ятиборство – 1 спортсмен);

– Анастасія Возняк (художня гімнастика – 1 спортсменка);

– Тарас Міщук (веслування – 1 спортсмен).
«Ще у двох видах спорту представники Львівщини мають шанси кваліфікуватися на Ігри, – зазначає Оксана Вацеба. – Йдеться про стрільбу з лука та бокс. Зокрема, в боксі відбірний турнір відбуватиметься на початку липня у Венесуелі. Там змагатимуться Назар Куротчин та Олег Довгун».
Серед кандидатів на участь у Паралімпіаді-2016 є 17 спортсменів Львівщини, серед яких представники сім видів спорту: стрільба з лука, фехтування у візках, настільний теніс, плавання, паверліфтинг, футбол, легка атлетика.

Серед найтитулованіших паралімпійців Львівщини: Віктор Дідух, Роман Павлик, Антон Дацко, Андрій Демчук, Сергій Атаманенко, подружжя Антон та Марина Стабровські та ін.

На сьогодні ліцензію на участь вибороли тільки сім паралімпійців області: Антон Дацко (Буський район), Андрій Демчук (Львів), Наталія Морквич (Львів) − фехтування на візках – 3 спортсмени; Роман Павлик (Пустомитівський район) − легка атлетика – 1 спортсмен; Роксолана Дзьоба-Балян (Львів) − стрільба з лука – 1 спортсменка; Мар’ян Квасниця (Львів) − плавання – 1 спортсмен; Віктор Дідух (Буський район) − настільний теніс − 1 спортсмен.

Роман Бойко.

Оригінал публікації тут: http://www.gazeta.lviv.ua/2016/06/10/lvivshhinu-na-olimpiadi-v-rio-predstavlyat-18-atletiv/

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.