На Львівщині триває оздоровча кампанія для дітей

415 дітей оздоровлюються на території області, 300 – на узбережжі Чорного моря

373901539
10 Червня 2016 15:54Спорт,Статті

До дитячих закладів оздоровлення та відпочинку поїхало 715 дітей пільгових категорій, це діти учасників АТО, діти з багатодітних сімей та інших пільгових категорій. З них 415 дітей оздоровлюються на території області, 300 – на узбережжі Чорного моря. Всього за кошти обласного бюджету департаментом соціального захисту населення ЛОДА заплановано оздоровити понад 3 тисячі дітей пільгових категорій.

“Дитячі оздоровниці Львівщини користуються попитом, в них оздоровлюються діти майже з усіх регіонів України, – зазначив директор департаменту соціального захисту ЛОДА Василь Мартиняк. – У 2016 році в області заплановано роботу 23 позаміських закладів оздоровлення та відпочинку”.

Варто зазначити, що хід оздоровчої кампанії, стан відкриття та функціонування дитячих закладів оздоровлення та відпочинку знаходиться на контролі керівництва обласної державної адміністрації.

Крім того, за кошти державного бюджету для дітей області надаються путівки до Українського дитячого центру “Молода гвардія” в Одесі та Міжнародного дитячого центру “Артек”, який тимчасово розташувався під Києвом в Пущі-Водиці.

Оригінал публікації тут: http://lviv.depo.ua/ukr/lviv/na-lvivshchini-trivae-litnya-ozdorovcha-kampaniya-dlya-ditey-08062016131300

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.