МОК значно скоротив нейтральну команду російських атлетів на Олімпіаді-2018

Міжнародний олімпійський комітет скоротив команду російських спортсменів, яких можуть допустити на Олімпіаду в Пхенчхані (Південна Корея), з 500 до 389 учасників.

МОК значно скоротив нейтральну команду російських атлетів на Олімпіаді-2018
20 Січня 2018 18:25Спорт,Статті

Таку заяву 19 січня розповсюдила прес-служба МОК, повідомляє НВ.

Список з конкретними іменами Комітет поки не надав. Імена атлетів визначить спеціальна комісія МОК, а підсумковий склад стане відомий не раніше 27 січня.

«Більше 80% атлетів не брали участі в (попередньому) списку в Олімпіаді в Сочі в 2014 році. Це нове покоління російських спортсменів», – пише МОК.

Нагадаємо, Міжнародний олімпійський комітет вперше в історії відсторонив збірну Росії від участі в Олімпійських іграх 2018 у Південній Кореї, а також призупинив членство РФ в МОК.

Спортсмени з РФ зможуть виступити на Іграх, але тільки під нейтральним прапором. Для цього МОК складе спеціальний список «чистих» спортсменів.

Крім того, Росію зобов’язали відшкодувати $15 мільйонів, витрачених на розслідування про допінги.

Виносячи рішення, МОК спирався на висновки двох комісій, які розслідували державну підтримку допінгу в Росії.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.